user_mobilelogo

Licznik odwiedzin

© 2009-2015 by GPIUTMD

Wszystkie wpisy alfabetycznie

logowanie

niedziela, 26 lipiec 2015 00:00

O mnie

 

Jestem dyplomowaną dietoterapeutką Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, pasjonatką zdrowego stylu życia i naturoterapii. Szczególnie fascynuje mnie wpływ diety i pracy z umysłem na zdrowie człowieka, cały czas kształcę się w tym kierunku i nie ma dnia, w którym coś nowego by mnie nie zadziwiło. Innym obszarem mojego szczególnego zainteresowania jest praca z energią – temat na granicy ezoteryki i fizyki kwantowej (o ile taka granica w ogóle istnieje), moim osobistym zdaniem - przyszłość medycyny.

Udzielam konsultacji osobom, które są gotowe na wprowadzenie zmian w swoim życiu i na wyjście z choroby dietą i zmianą stylu życia. Zajmuję się również szkoleniami w zakresie dietetyki i profilaktyki chorób. Świadomie podążam drogą środka, tzn. staram się łączyć bliskie mi podejście naukowe z otwarciem się na terapie i metody wspomagające samoleczenie, których wg. dzisiejszego stanu wiedzy nie jesteśmy w stanie wyjaśnić. Nie potrzebuję podwójnie ślepych prób, żeby stwierdzić, że coś pomogło w konkretnym przypadku; natura jest najlepszą apteką i działanie wielu pokarmów i ziół w oczywisty sposób przewyższa pod każdym względem leki alopatyczne, nawet jeśli nikt nie przeprowadził w tym zakresie badań klinicznych.

Jestem wieczną eksperymentatorką (na szczęście eksperymentuje głównie na sobie), realistką z pozytywnym nastawieniem, wolnomyślicielką, wiedźmą* o białej aurze ;-)

*UWAGA: Wiedźma to nie wredny typ charakteru ;-)! Wiedźma – jak sama nazwa wskazuje - to kobieta posiadająca WIEDZĘ, związaną z ziołolecznictwem, uzdrawianiem, przyrodą – i do tego właśnie nieustająco aspiruję :-)

 

Share on Myspace
Czytany 979 razy

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


 

Zdrowie to jedynie kwestia nawyku,

wielu drobnych przyzwyczajeń,

które składają się na całość

a jedyną osobą, która może Cię uzdrowić

jesteś Ty sam.